Fırın Pastane Tasarımı


Pastane tasarımı Morgül Mobilya tarafından yapılmaktadır. Günümüz teknolojisini yansıtan mimari projelerle birlikte yenileyebileceğiniz pastanenizin tasarımını yılların deneyimi ile yapmaktayız.

Fırıların en genel niteliği, alt ve üst çizgiyle ifade edilen bu nitelik, dışı ve içi aynı sıcaklıkta pişirilmesi gereken yemeklerde kullanışlıdır.

Özellikle çok fazla ısıya ihtiyaç duyan yavaş pişenlerde. Tuzlu olarak etler veya tatlı kurabiye yaparkende oldukça kullanışlıdır. Her fırının kendi özel dili mevcuttur.

Cins, markaya göre fırının içerisinde yer alan termostatın yeri de değişebilmektedir. Bu nedenle 170 dereceye ayarlanmış farklı fırınların aynı şeyi pişirme hızı değişkenlik gösterebilir.

Örneğin bir programdan veya internetten bir tarif denerken tarifte yazan rakamları aynı şekilde kendi fırınınızda kullanmak yerine, kendi fırınınıza göre uygulamak daha mantıklı olur. Unutmamanız gereken bir diğer şey de, mini ve midi fırınların performanslarının diğer fırınlara kıyasla çok daha düşük olduğudur.


ARDAHAN MERKEZ HASKÖY ÖMERAĞA Fırın Tasarımı -   ARDAHAN MERKEZ HASKÖY SAMANBEYLİ Fırın Tasarımı -